СУПЕРРОК - ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ОДЯГУ TCM TCHIBO

СУПЕРР ТОВАРИ ЗА СУПЕРР ЦІНАМИ! 

(067) 334-21-31

(093) 233-12-90

(0332) 24-42-95

Україна, м. Луцьк,
10:00 - 18:00, пн. - пт. 

e-mail: superrok.torgg@gmail.com

facebook.com/superrok.torgg

Бренди

MORGAN

Французька марка жіночого одягу MORGAN працює на ринку з 1947 року. Спочатку компанією управляли сестри Одетт Баруш і Жоселін Бісмут. Початок їх діяльності збігся з революційними перетвореннями в світі жіночої моди, що особливо торкнулося довжини плаття і конструкції білизни.

Корсети та кріноліни відходили в минуле, залишаючи місце для вільних ліній і сміливих дизайнерських вирішень. Колекції MORGAN призначені головним чином для жінок 15-35 років, жіночних, сексуальних, таких, що живуть в прискорених ритмах сучасності. У 1991 році був відкритий перший фірмовий магазин за кордоном.

З того часу продукція компанії MORGAN вийшла далеко за межі своєї батьківщини, хоча головним свої успіхом власники бренду вважають відкриття в 2000 році величезного фешенебельного магазина на Елісейських полях  в Парижі. 

Одяг MORGAN дуже зручний і ретельно продуманий, він відрізняється високою якістю і бездоганним французьким стилем. Дизайнери компанії сміливо вносять до класичних традицій нові, інколи дуже зухвалі прийоми, що робить вбрання MORGAN ще привабливішим.


GLORIA JEANS

Gloria Jeans - відомий російський бренд у сфері джинсового одягу. І це дуже істотний показник, особливо з врахуванням того, що довгий час джинси вважалися американським одягом. Потім до їх виробництва приступили також Італія, Франція, Великобританія. І ось, нарешті, з'явився і російський бренд.

Історія компанії починається в 1988 році. Саме тоді Володимир Мельников, який і зараз займає посаду керівника найбільшої в Росії компанії по випуску одягу, відкрив кооператив «Глорія», що спеціалізується на виробництві джинсового одягу. В той час діяла безліч так званих «підпільних» виробництв, і «Глорія» була однією з небагатьох, які функціонували на законних підставах. Вже в 1991 році був відкритий перший фірмовий магазин.

Через рік кооператив був перетворений в приватну виробничу компанію «Мірошников і Co «Глорія-2» з центром виробництва в Ростові. Досить швидко компанія набирала обороти. Якщо в 1993 році було випушено 150 тисяч виробів, то в 1996-му їх було вже 1650 тисяч штук.

Завдяки відмінній якості готових виробів, високому рівню обслуговування і більш, ніж доступним цінам, сьогодні бренд Gloria Jeans може скласти гідну конкуренцію будь-якому всесвітньо відомому дизайнерові чи фірмі.


JENNYFER

Jennyfer.v7423.jpg

Jennyfer – французький торговий бренд молодіжного одягу для дівчат. Торгова марка своїми колекціями доводить, що не обов'язково витрачати багато грошей, щоб виглядати стильний, модно та шикарно. Пропонуючи повний|цілковитий| спектр жіночого одягу, взуття, нижньої білизни та аксесуарів за найдемократичнішими цінами, Jennyfer з кожним роком знаходить все більше й більше своїх шанувальників. У магазинах Jennyfer Ви обов'язково зможете знайти щось для себе, адже дизайнери створили одяг на всі випадки: на роботу, на вечірку, на прогулянку, і, навіть, для занять спортом. Крім того, головний незмінний акцент всіх колекцій робиться на кольорову гамму одягу, від чорного та білого кольорів, до найяскравіших і несподіваних барвистих поєднань.  Все це, звичайно ж, доповнюється широким вибором різних аксесуарів.

Торговий бренд Jennyfer з'явився в 1980 році у Франції. З першого дня створення компанії засновники робили акцент на сучасний стильний дизайн за помірними цінами. Дана тактика не змусила себе чекати, і вже зовсім скоро про марку почали говорити і за межами Франції. На сьогоднішній день одяг Jennyfer можна придбати в Іспанії, Бельгії, Італії, Люксембурзі, країнах Близького Сходу, а також в Україні та Росії. Кількість фірмових магазинів вже перевищує 500.

 


 

CACHE CACHE

 

cachecahce.jpg

Бренд Cache-Cache належить крупній французькій групі Beaumanoir, яка є власником відомої марки Morgan. Beaumanoir була заснована в 1981 році як текстильна група, яка виробляє та продає одяг. Beaumanoir є лідером в області виробництва й торгівлі одягом pret-а-porte. Сьогодні компанія має більше 700 магазинів в Європі, Азії, на Близькому Сході та в Африці.

Історія Cache-Cach почалася в 1985 році, коли Beaumanoir відкрила перший магазин цієї марки.

Якісний одяг за доступними цінами – девіз марки Cache-Cache. Моделі одягу відповідають актуальним тенденціям, легко доступні. Одяг Cache-Cache приваблює жінок, які люблять змінювати образ залежно від настрою.

Cache-Cache – це відмінний трикотаж, добре пошиття і висока якість

На відміну від гламурного Morgan|, що належить тій же групі, одяг Cache-Cache орієнтований на молодих дівчат і витриманий в  демократичному стилі casual|.

Марка спеціалізується на випуску жіночого одягу яскравих кольорів з трикотажу і джинсової тканини.

У виробництві використовуються натуральні тканини. Марка має власний неповторний стиль –  ручна робота – вишивка із стразами і перлинами, в різних кольорових гамах.

 


ZIPPY

LOGO_ZIPPY.gif

Перший магазин дитячої моди Zippy відкрив свої двері в березні 2004 року в Португалії, і з того часу відкрито більше 30 таких магазинів в Португалії, Іспанії та інших країнах.

ZIPPY - це одяг, взуття і аксесуари, які супроводжують дитину з самого дня народження до 14 років.

Завдяки сучасному дизайну виробів, високій якості матеріалів і спеціальної технології виготовлення продукції з врахуванням специфіки дитячої природи і вікової комплекції, ZIPPY впевнено завойовує довіру все більшої кількості покупців, що вважають за краще одягати своїх дітей в модний і якісний одяг.

Стрімкий розвиток бренду ZIPPY в умовах світової глобалізації дозволяє виробляти і продавати яскравий, якісний, зручний і функціональний одяг, взуття і аксесуари за дуже конкурентоздатними цінами.

 

Каталог
Цена
от
до
0 Корзина: 0 грн.
Замовлення в один клік